Урок першої медичної допомоги у Тростянецькому ЗЗСО І-ІІ ст.

В умовах воєнного стану варто бути готовим до всього, навіть якщо ви цивільна особа. Прості речі рятують життя. А чітке розуміння алгоритму дій допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та надати першу допомогу постраждалому. З цією метою у Тростянецькому ЗЗСО І-ІІ ступенів було проведено практичне заняття з основ здоров’я для учнів 8-9 класів «Надання домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях».

16:36 12.10.2023

"Challenge Fest" у Стільському ЗЗСО І-ІІІ ст.

В межах проєкту офісу президента "Пліч-о-пліч" з 27 вересня по 1 жовтня 2023 р. учні 5-11 класів Стільського ЗЗСО I-III ст. взяли участь у фізкультурно - спортивних заходах "Challenge Fest".

12:38 06.10.2023

Пам'яті жертвам Бабиного Яру у Липівському ЗЗСО І-ІІІ ст.

Протягом 1941-1943 років в ярах Бабиного Яру було розстріляно 100 тисяч людей, серед них – 70 тисяч євреїв. Жертвами розстрілів ставали також військовополонені, цивільні громадяни, підпільники та учасники партизанських загонів. Нікого не жалкувала жорстока рука нацистського окупанта.

15:57 02.10.2023

"Козацькому роду нема переводу" у Демнянському ЗЗСО І-ІІІ ст.

Цьогоріч Україна вперше відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці за новим церковним календарем - 1 жовтня. На цю дату також припало святкування Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України.

15:44 02.10.2023

Святкове дійство для вчителів Стільського ЗЗСО І-ІІІ ст.

З нагоди головного освітянського свята одинадцятикласники Стільського ЗЗСО I-III ст. під керівництвом класного керівника Ільків С.Т. влаштували для педагогічного колективу чудове та незабутнє дійство з безліччю конкурсів, цікавих сценок та співанок.

16:08 30.09.2023

Благодійна допомога учнів Тернопільського ЗЗСО І-ІІІ ст.

До дня Захисника учні Тернопільського ЗЗСО l-lll ступенів долучилися до акції, яка цими днями проходить у с.Тернопілля. Навесні присадибна ділянка була засаджена різними овочами, влітку учні обробляли грядки, а сьогодні з радістю зібрали урожай та віддали його на потреби наших ЗСУ.

16:43 29.09.2023