2024 рік

Про підготовку та проведення показового Дня цивільного захисту для керівного складу закладів освіти Тростянецької територіальної громади Стрийського району у 2024 році

11:47 28.03.2024

Про проведення змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з футзалу" серед учнів ЗЗСО Тростянецької сільської ради під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО"

16:46 28.02.2024

Про проведення змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу" серед учнів ЗЗСО Тростянецької сільської ради під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО"

16:24 19.02.2024

Про проведення змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з волейболу" серед учнів ЗЗСО Тростянецької сільської ради під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО"

16:47 05.02.2024