Фестини "Літо творчості та розваг" у Демнянському ЗЗСО І-ІІІ ст.

Сьогодні, 9 червня, у Демнянському ЗЗСО І-ІІІст. відбулись фестини "Літо творчості та розваг". Мета заходу - збір коштів на потреби ЗСУ. Розпочалось свято вшануванням наших полеглих Героїв хвилиною мовчання та виконанням Державного Гімну України. У програмі заходу були пісні, танці, флешмоб, виступ команди ДЮРП. Паралельно із концертною програмою жваво велася благодійна ярмарка, проводилися майстер-класи, функціонували фотозона, музична галявина, аквагрим. На завершення свята всіх пригостили смачним козацьким кулішем. Останнім акордом фестин було спільне виконання пісні "Ой, у лузі червона калина".

15:35 09.06.2023

Останні уроки одинядцятикласників Тернопільського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Наближається кінець навчального року. Пора спекотна, бо сонечко припікає. Усе навколо усміхається, квіти, небо, дітлахи... Та є ті, для кого цей час веселий і сумний водночас. Наші одинадцятикласники... Останні уроки, останні контрольні, посмішки однокласників... Вони вже майже випускники... Насолоджуються останніми митями у рідній школі. І щоб ще більше закарбувати цей неповторний час, вони вирішили зробити цей день тематичним - чорно-білий стиль, як поєднання сумного і веселого настрою. Немов ті лелеки , що ось-ось змахнуть крилом і полетять відкривати нові горизонти...

15:51 02.06.2023