Святковий захід у Демнянському ЗЗСО І-ІІІ ст.

19 грудня - день святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями. Цього року, крім подарунків, кожна дитина попросила у Миколая, щоб закінчилась війна.

14:18 19.12.2022

Учнівський Парламент Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів допоміг дітям з сиротинця (Великолюбінська спеціалізована школа-інтернат, с.Великий Любін)

Наближається свято Миколая і кожен очікує на подарунок. Учнівський Парламент Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів пішов слідами Миколая та допоміг дітям з сиротинця (Великолюбінська спеціалізована школа-інтернат, с.Великий Любінь)

15:08 18.12.2022

Демнянський ЗЗСО І-ІІІст. долучився до соціально-освітньої програми та отримав цибулини квітів від #Flowers4school. Саме тому випускники школи разом з Городицькою Л.М. висадили у ящики «Квіти Перемоги».

17:20 14.12.2022