Прощання з початковою школою у Тернопільському ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дата: 27.05.2024 11:47

Прощавай, початкова школо!!!

Минуло 4 роки, як ці допитливі хлопчики й дівчатка вперше переступили поріг нашої школи, а вже сьогодні-відсвяткували свій перший випускний. Позаду 4 роки навчання, нових знайомств, незабутніх моментів, перемог і падінь, хвилювань і досягнень. За цей час списано не один зошит, прочитано безліч книг та пройдено тисячі кроків до свого улюбленого класу, де завжди їх чекала перша вчителька Савчин Оксана Степанівна.

Дорогі четвертокласники, перегорнута ще одна важлива сторінка вашого життя. Попереду на вас чекає новий етап-базова середня школа. Тож бажаємо вам нових досягнень, цікавих подій, творчих злетів та успіхів у всіх починаннях!

Вперед до нових звершень!!!