День матері у Бродківському ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дата: 14.05.2024 16:35

Усе бере від матері початок

Найвищого закону в цьому суть,

І ми у цьому лиш малий додаток

Осмисли це, пізнай і не забудь.

Усе від жінки народилось в світі

І плин життя, й пекучий біль журби,

Від жінки зростають діти,

Й найкраще свято весни…

Від жінки мусило колись зачатись

Усе навкруг живуще, я і ти

Бо біля витоків життя стояла мати

Стоїть й стояти буде на віки.

Зворушливе свято з нагоди Дня матері відбулося 13 травня у Бродківському ЗЗСО І-ІІ ст.. Учні зібралися, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій людині – рідній неньці, подякувати за любов і турботу, а також привітати всіх жінок і побажати їм здоров’я, щастя і Божого благословення.

За організацію і проведення святкового виступу дякуємо класним керівникам 4 і 5 класів Мислович О.А. і Яцишин М.Я., а також класним керівникам 1-3 класів.

Дорогі жінки! Милі мами і бабусі!

Вітаємо вас зі святом – Днем матері! Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближчої і ріднішої! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров’я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку ваших оселях!