Навчально-польові збори у Стільському ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дата: 29.04.2024 10:38

Відповідно до програми з предмету "Захист України" підсумки його засвоєння відбулися на навчально-польових зборах для учнів 11-го класу Стільського ЗЗСО I-III ст. 24-26 квітня 2024 р. майбутні випускники під керівництвом Наконечного І.В. та Савицької О.І. продемонстрували свій рівень з фізичної, медичної та вогневої підготовки.

Одинадцятикласники тренувалися як надавати першу допомогу при кровотечах, переломах, зупинці дихання, зупинці серця, при кульових пораненнях. Вихованці практикувалися в стільській амбулаторії. Наступним етапом зборів були змагання з військово - прикладних видів спорту: кросу, метання, стройової підготовки. У шкільному тирі для учнів відбулося підсумкове змагання з вогневої підготовки.

Атмосфера була дружньою, позитивною, відчувалася командна згуртованість. Усі учасники навчально-польових зборів відповідально поставились до виконання завдань та успішно їх пройшли. Бажаємо нашим одинадцятикласникам бойового духу, оптимізму, віри в ЗСУ та в перемогу над ворогом.