День цивільного захисту у Тростянецькому ЗЗСО І-ІІ ст.

Дата: 15.04.2024 16:54

Діти – найменш захищена частина суспільства. Опинившись в епіцентрі екстремальних подій, вони не завжди вміють і знають як діяти. І це часто приводить до важких наслідків. Тому навчання дітей основним правилам поведінки під час надзвичайних ситуацій, вмінню діяти в екстремальних умовах є одним з пріоритетних завдань в шкільній освіті.

15 квітня у Тростянецькому ЗЗСО І-ІІ ступенів проведено День цивільного захисту та навчальне тренування з евакуації із приміщень школи у випадку пожежі. У заході взяли участь дошкільнята та учні 1-9 класів, вчителі, обслуговуючий персонал навчального закладу. Під час евакуації усі швидко та організовано, без паніки та скупчень залишили приміщення навчальних класів школи.