Відкриття меморіальних дошок загиблим Героям України в Тростянецькому ЗЗСО І-ІІ ст.

Дата: 01.03.2024 15:24

Сьогодні, 1 березня, у Тростянецькому ЗЗСО І-ІІ ступенів відбулося відкриття меморіальних дошок випускників школи, загиблим Героям України, Бібікову В'ячеславу Володимировичу, Прудивусу Тарасу Богдановичу, Даниловичу Оресту Михайловичу.

Вшанувати пам'ять воїнів прийшли начальник відділу освіти Фарат Л. М., начальник відділу культури Дзиндра О. І., депутати Тростянецької сільської ради, отець Ігор, рідні та друзі героїв, педагоги та учні Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ступенів, жителі села та громади. Всі присутні з любов'ю і трепетом у серці, зворушливими словами згадували захисників. Їх патріотизм, відданість справі, непохитний бойовий дух назавжди залишиться прикладом для майбутніх поколінь.

НЕ ЗАБУДЕМО! НЕ ПРОБАЧИМО!

Вічна пам'ять Героям! Слава Україні! Героям Слава!