День закоханих у Демнянському ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дата: 14.02.2024 15:59

Сьогодні у Демнянському ЗЗСО І-ІІІст.відбулося свято до ДНЯ ЗАКОХАНИХ

Щороку українці та увесь світ це свято відзначають 14 лютого

Під керівництвом Білінської О.С. учні 9 класу провели романтичне свято. Старшокласники брали участь у конкурсній програмі, а протягом дня усі бажаючі змогли зробити тематичні фото.

З самого ранку в школі працювала святкова пошта «Скринька кохання», яка була переповнена валентинками!

Ми бачимо, що війна затягується. Ми втомлюємося. Але коли в серці живе любов, світ навколо прекрасний, світлий, сповнений чудес.

Тож носіть у собі любов, яку Бог поклав вам у серце і вона відновить усі ваші сили, перетворить ваш біль на мудрість, зробить вас стійкішими до зла. Даруючи любов один одному ми разом наближаємо нашу Перемогу!

З Днем закоханих!