Новорічне свято у ЗДО "Берізка"

Дата: 22.12.2023 15:58

Різдвяно- новорічне свято 2023

Вже стало доброю традицією всією дошкільною родиною в ЗДО «Берізка» зустрічати Різдвяні свята, тому 21 грудня наші вихованці разом з музичним керівником Денис О. В. та вихователем Гузій І. Р. провели театралізоване дійство «Різдвяно-новорічна казка». Дітки із задоволенням приймали участь у дійстві. Коляда в садочку лунала, закликаючи мир та добробут для усього українського народу в Новому році.

Щоб свято Різдва надовго запамяталося нашим дітям та нагадувало про добро, радість і тепло вихователі і працівники садка разом з дітьми створювали власноруч різдвяний вертеп, прикрашали залу атрибутами Різдва.

Свято подарувало усім незабутні емоції, тепло та любов.

З Різдвом прийдешнім Вас вітаєм!

Бажаєм в душах Вам тепла,

Нехай воно Вас зігріває.

Хай навкруги не буде зла.

Хай буде МИР, хай щастя буде!

Добро, кохання хай живуть,

Удача Вас чекає всюди,

Дні тільки в радості хай йдуть!