Міжнародний день волонтерства у Тернопільському ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дата: 05.12.2023 13:32

Волонтерство - це не професія, не робота. Волонтерство - це покликання, це спосіб життя. Бути волонтером означає бути ЛЮДИНОЮ: безкорисливо допомагати тим, хто цього потребує. Особливо важлива роль волонтерів під час війни, коли їх допомога потрібна завжди і всюди. Тоді кожна пара рук на вагу золота. Кожен може допомогти тим, що для нього доступне. Учні Тернопільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів до Міжнародного дня волонтера зібрали для наших захисників смаколики та побутові дрібнички. А також підготували партію окопних свічок, щоб зігріти воїнів. Молодші школярі намалювали малюнки і сплели патріотичні браслети. Ці милі дрібнички стануть оберегом для наших захисників.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до цієї благодійної справи! Разом до перемоги!