День Гідності та Свободи у Тростянецькому ЗЗСО І-ІІ ст.

Дата: 21.11.2023 14:35

День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.

Сьогодні рівно 10 років від початку Євромайдану, що переріс у Революцію Гідності.

У Тростянецькому ЗЗСО І-ІІ ступенів проведено заняття з учнями 5-6 класів під гаслом «Заряджені гідністю та жагою свободи!»

Учні зрозуміли, що Революція Гідності й російсько-українська війна — це єдиний процес, початок чергового витка протистояння із заклятим сусідом-ворогом, продовження боротьби українців за цінності, за свою історичну пам’ять, культурну ідентичність, майбутнє.