Учні Тернопільського ЗЗСО І-ІІІ ст. відвідали історичний музей

Дата: 13.11.2023 15:54

Без минулого немає майбутнього.З великим задоволенням учні 2 і 4 класів відвідали історичний музей, що знаходиться в сільській раді с. Тернопілля. Його засновником став Іванчов Іван Федорович у 1993 р.

Експонати музею — це побутові речі, які були в ужитку німецьких колоністів, що проживали в селах Добряни, Красів, Липівка і Тернопілля. Тут учні могли розглянути старовинний дерев’яний посуд, тапчан, шафу, сповідальню, а також вишиті сорочки, фартухи, гасові лампи, куделю, на якій пряли вовну, ступу, де товкли пшеницю. Учні із цікавістю розглядали старовинні світлини школи і жителів села Дорнфельд.

Екскурсія для дітей була захоплююча і повчальна. Адже для народу його історія — це не просто минуле, це його душа. Той, хто не знає національної історії, ніколи не зможе зрозуміти свого нарду й діяти на його благо.