Конференція лідерів учнівського самоврядування Львівщини

Дата: 03.11.2023 16:39

3 листопада педагог-організатор Кулик І.М. та президент Учнівського самоврядування Тростянецької ТГ Бабій М. відвідали Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу за ініціативи Департаменту освіти і науки Львівської ОДА, де була проведена конференція лідерів учнівського самоврядування Львівщини. Усі присутні отримали чудову нагоду відвідати мастер-клас щодо технології приготування якісного та здорового харчування, продегустувати смачний обід та десерти, навчились готувати безалкогольний глінтвейн із груші:)

Під час конференції учасники дійства послухали багато цікавої інформації, а також мали можливість представити свої ідеї та своє бачення розвитку учнівського самоврядування Львівщини.