Загальношкільні батьківські збори у Тернопільському ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дата: 29.10.2023 16:05

У неділю 29 жовтня у Тернопільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори. Зустріч у стінах школи - це чудова можливість обговорити питання, які турбують батьків і вчителів. Зокрема, заступники директора Пристай Н.Д. і Билинь М.Р. обговорили потребу проходження щорічного медичного огляду вихованців закладу освіти; систему оцінювання навчальних досягнень учнів школи; забезпечення гарячим харчуванням школярів; проведення виховної роботи, а також з'ясовували чи шкідливим є вейпінг. А директор школи Мига О.О. ознайомила присутніх із господарськими справами у закладі освіти. А потім батьки разом із класними керівниками розійшлися по класах. Зустріч була продуктивною і цікавою.