День писемності та мови у ЗДО "Берізка"

Дата: 29.10.2023 15:57

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.

У ЗДО «Берізка» до Дня писемності та мови була проведена розвага для дітей. Такі заходи допомагають дітям пізнавати свою рідну мову, сприяють появі у дітей бажання спілкуватися нею, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Незважаючи на осінній похмурий день, у садочку панувала тепла і радісна атмосфера.

Не будьмо байдужими, спілкуймося українською мовою!