Навчально- польові збори

Дата: 14.05.2022 17:05

У Тернопільському ЗЗСО І-ІІІ ст. з 11.05 2022 р. по 13.05. 2022р. були проведені навчально- польові збори.

З юнаками 11 класу 11.05.2022 р. навчання проведено у дистанційній формі, а з 12.05. по 13.05.2022р. , згідно із заявами батьків, у очному форматі. Навчання проведено згідно планування. Програма навчання виконана.

Хлопці продемонстрували хороші навики стройової підготовки. Традиційно звучали « Ой у лузі червона калина…» та « Батько наш Бандера».

Наступним етапом було здача нормативів по стрільбі з пневматичної гвинтівки, а також часова розбірка та збірка автомата. Найкращі результати у стрільбі показав Гординяк Юрій.

Розпочались очні навчання з марш кидка на 6 км. Учні справились із поставленим завданням.

Хлопці показали хороші результати з фізичної підготовки( підтягування, вправи на брусах…)

Юнаки чітко діяли при командах «Гази» та « Хімічна атака».

Завершилось навчання орієнтуванням на місцевості та відпочинком на природі з приготуванням « солдатської каші»

Заняття з дівчатами проведено у дистанційній формі відповідно до тематичного плану.

Учениці повторили теоретичний матеріал за темами:

• базова підтримка життя. Техніка проведення реанімаційних заходів;

• надання долікарської допомоги потерпілому при переломах, вивихах, кровотечах пораненнях;

• допомога потерпілому у надзвичайних ситуаціях.

Усна розповідь вчителя доповнилась переглядом презентацій, відеоматеріалів.Дівчата виконували інтерактивні вправи, працювали над творчим проектом у синхронному режимі.