Державні закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Послуги з організації харчування)

11:07 21.08.2023

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Поточний ремонт укриття Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів)

12:45 05.07.2023

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Капітальний ремонт дахового покриття приміщення середньої школи Липівського ЗЗСО І-ІІІ ст.)

14:19 19.06.2023

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі за І півріччя (Послуги з організації харчування)

11:36 13.01.2023

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Електрична енергія)